HAKKIMIZDA

Egemet Ege Metal Dövme fabrikası, Ahmet Demirok tarafından 1998 yılında Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Dövme parça imalatına Maxi 1600 üretim hattı ile ilk adımları atan kuruluşumuz, günümüzde 7 üretim hattı ile firmaların ihtiyaçları doğrultusunda işlemeli, boyalı, kaplanmış, montajlı ve bunun gibi ek birçok prosesleri de sunan firma hüviyetine ulaşmıştır.

Aynı zamanda Egemet, sertifikalı çeki oku ürünlerini de direkt pazara sunmaktadır. Firmamız 16000 ton/yıl kapasitesine ve 0,20 Kg ile 80 Kg arasında dövme parça imalatı kabiliyetine sahiptir. Fabrikamız üretimini, 7 Dövme imalat hattı, Isıl işlem (Normalize), Kalıphane, Talaşlı İmalat, Boyahane bölümleri ve tedarikçilerimizden aldığımız destek ile gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimizin %80’lik kısmını Almanya, Fransa, Avusturya, İsveç gibi ülkelerin yanı sıra İrlanda ve Japonya’ya da ihraç etmekteyiz.

Hedefimiz, müşteri beklentilerini, güvenlik ve yasal şartlara uygun olarak istenilen zamanda, en üst kalite düzeyinde ve en rekabetçi fiyatta, en yüksek verimle, sürekli iyileşme ve çevre bilinci ile tam olarak sağlamaktır.

Egemet Ege Metal Dövme San. Tic. Ltd. Şti.
Kemalpaşa OSB Mahallesi İzmir Kemalpaşa Asfaltı

Caddesi No:2 Kemalpaşa / İZMİR
İlgili Etiketler
dövme
ışıl işlem
metal
çeki oku
bauma 2029
çelik
talaşlı imalat
hidrolik
Harita
GPS Koordinatları
Enlem: 38.4604149 Boylam: 27.3373772
© Copyright 2021 | EGEMET